WannaSPA

W obiekcie znajduje się także wanna spa - popularne jacuzzi

 

W pomieszczeniu , gdzie znajduje się sauna umieszczona została 6-osobowa wanna z hydromasażem zwana popularnie jacuzzi. Nasz wanna z hydromasażem umożliwia korzystanie 3 osobom dorosłym, w tym jedna pozycja leżąca oraz dwójki dzieci.Wanna wyposażona jest 35 dysz, a  hydromasaż realizowany jest przez dwie pompy 1,5 kW. Dodatkową atrakcją jest zmieniające kolory oświetlenie LED oraz wodospad o zmiennym przepływie.

Kąpiele w wannie spa powinny mieć temperaturę od 28°C do maksymalnie  37°C. W zależności od temperatury kąpieli uzyskujemy różne efekty. Chłodna kąpiel – w temperaturze około 28°C – orzeźwia, pobudza krążenie krwi i przyspiesza oddech i powinna trwać  krócej niż kąpiel ciepła.Kąpiel w temperaturze około  złagodzenie bóli. Dzięki kąpieli w wannie  organizm poddany  masażowi odpręża się, mięśnie ulegają rozluźnieniu ,znika stres. Optymalna długość  masażu wodnego powinna trwać około 20 minut, po tym czasie pompy automatycznie wyłączają masaż. W czasie tych 20 minut osoba przebywająca w wannie powinna skorzystać ze wszystkich miejsc do masażu. Działanie kąpieli z hydromasażem można wzmocnić przez dodanie do wody aromatycznych olejków i niepieniących się dodatków, które uprzyjemnią relaks.

UWAGA!! Z wanny nie powinny korzystać  osoby niewydolne krążeniowo. Podczas korzystania z wanny spa prosimy o nie ustawianie temperatury wyższej niż  Przed skorzystanie z wanny prosimy o zapoznanie się z instrukcją wywieszoną obok wanny.